Apie Mus

Mūsų įmonės specializacija- vaikų žaidimo ir sporto aikštelių projektavimas, pardavimas ir įrengimas.


Žaidimo aikštelę mes suprantame ne tik kaip vietą čiuožyklai ar sūpynėms pastatyti. Mums tai erdvė, kurioje vaikai mokosi bendrauti tarpusavyje. Vieta, kurioje saugu  šokinėti, lipti, kopti ir čiuožti. Žaisti vaidmenimis, kurti gyvenimiškas situacijas. Pažinti skirtingas medžiagas - medį, plastiką, plieną, gumą. Išbandyti skirtingų faktūrų plokštumas. Kiekvienas žaidimo aikštelės elementas turi būti ir edukacinė priemonė padedanti pažinti vaikui supantį pasaulį ir judėjimo galimybes.


Mes siūlome Danijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos gamintojų įrenginius, karstykles, medines sūpynes ir specialias saugias dangas lauko aikštelėms. Visi gaminiai atitinka Europos standartus EN1176 ir EN1177, yra sertifikuoti nepriklausomų sertifikavimo įmonių.


Turime didelę patirtį projektuodami įvairios paskirties žaidimo aikšteles ir dangas. Įrengiame riedlenčių parkus, liejamos gumos arba dirbtinės žolės dangas. Galime pasiūlyti unikalius sprendimus ieškantiems išskirtinio dizaino, aukščiausios kokybės arba rasti optimalų variantą taupiems.


IĮ "Tomo Žutauto Firma"

Įmonės kodas: 125233522