Gonge balansavimo ritė (su smėliu)

Gonge balansavimo ritė (su smėliu)

Žalios ir pilkos spalvos balansavimo ritė skirta 4 metų ir vyresniems vaikams. Gonge balansavimo ritės skersmuo – 29, 5 cm, ilgis – 35, 5 cm. Žaislas pagamintas iš specialaus plastiko ir dirbtinės gumos. Maksimalus ritės išlaikomas svoris – 100 kg.

Balansavimo ritė žavi ir vaikus, ir suaugusius. Jei maži vaikai pusiausvyrą išlaiko su atramomis ar padedami kitų žmonių, vyresni vaikai gali suktis daug laisviau. Nesvarbu, ar žaislas bus naudojamas žaidimui, ar terapijai, jis padės stiprinti vestibiuliarinį aparatą, veiksmų koordinaciją.  Todėl ritė gali būti naudojama ne tik žaidžiant, bet ir kineziterapinių treniruočių metu. 

Balansavimo ritę saugu ir patogu naudoti: dėl guminės padangos mažinamas greitis. Guminis ritės paviršius leidžia pėdoms dar tvirčiau prikibti – važiuojant basomis, stimuliuojamos kojos. Balansavimo ritė juda tyliai, nebraižo pavišiaus.  

Jaunesniems vaikams skirtoje balansavimo ritėje yra 2,5 kg smėlio. Todėl judama lėčiau, judėti, laikyti pusiausvyrą gali mokytis ir maži vaikai. 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

  • Gamintojas: Gonge
  • Prekės kodas: 2266
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 96.00€
  • Be PVM: 79.34€

Žymės: Gonge produktai, rinkinys vaikams, kliūčių ruožas, rinkiniai darželiams, darželis, motorika, vaikų aikštelės, balansavimo priemonės